تبلیغات
In the world of Gaming, Anime and Litreture with Falcon - محصولات جدید ماگی

پی سی هاستینگ

حرفه ای ترین قالب های وبلاگ

ابزار وبلاگ نویسی

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وبلاگ

تم دیزاینر
Arcana Famiglia

ドットカレシ-We're 8bit Lovers!-

華ヤカ哉、我ガ一族 黄昏ポウラスタ

『マギ』公式サイト

TVアニメ「サーバント×サービス」公式サイト

テレビアニメ「ぎんぎつね」公式サイト

TVアニメ「銀の匙 Silver Spoon」公式サイト

黒子のバスケ アニメ公式サイト


محصولات جدید ماگی
   سلام،
 امروز عکس محصولات جدید این انیمه رو گذاشتم. واقعا که این ژاپنیها خوب می دونن چطوری پول دربیارن. یه انیمه (تازه از روی یه مانگا) میسازن و کلی ازش پول درمیارن. خوبه داستان اصلی مال ما ایرانیها بوده! حالا ما این همه داستان توپ و عالی داریم، ولی عرضه نداریم نه ازش کارتون بسازیم، نه محصولاتی بسازیم که ازش پول دربیاد و فرهنگ خودمون رو بین مردم خودمون و خصوصا بچه هامون پخش کنیم.مثلا همین سری شکرستان. کارتون به این خوبی که چقدر هم معروف شد. اما خیلی زحمت کشیدن بعد از چند سال فقط از روش دفتر زدن! چرا؟!!! چون برای انتشاراتیها و ... صرف نداره. ولی کلی دفتر با طرح های خارجی میزنن، چون نیازی نیست برای اونها حق کپی رایت بدن ولی برای یه محصول ایرانی، باید به سازندۀ اثر هم پول بدن. دولت هم که اصلا کمک نمی کنه ماشاا... . عروسکهای همین شکرستان رو هم که همه جا نمیشه پیدا کرد! تازه قیمتش هم نسبت به آشغالهای چینی گرونه برای همین کمتر خریده میشن.
  عوضش ژاپنیها از همه جای دنیا موضوع برمیدارن، کلی بهش رنگ و لعاب میدن و اونطوری که خودشون می خوان درستش می کنن، کلی هم پول به جیب میزنن! ای خداااااا.....
  ضمنا امروز دربارۀ قسمت هفتۀ پیش این انیمه هم یه حرفهایی دارم که بعد از عکسها میگم.
  برید به ادامه مطلب...


  قسمت 19 این انیممه خیلی صهیونیستی بود! یعنی شدیدا! درسته که مثلا دنیای انیمه با دنیای ما فرق داره ولی در واقع هیچ فرقی نداره. جادوگرهای (صهیونیستها) بیچاره که در تمام دنیا مورد آزار و اذیت بودن و یا غیر جادوگرها ازشون دوری میکردن یا تا حد مرگ ازشون کار می کشیدن، تصمیم میگیرن برای خودشون یه سرزمین و کشور داشته باشن (همون اسرائیل خودمون) . اونها هیچ وقت قدرت نخواستن و به جایی حمله نکردن. اما الان ناگهان بقیه کشورها به سرزمینشون چشم دارن. وقتی بهشون حمله میشه و در حال شکست خوردن هستن، ناگهان پسر بچه ای که "دانش سلیمان" رو داراست بهشون کمک می کنه و دشمن رو از اونجا بیرون میکنه! آخه خجالت نداره؟ قباحت نداره؟ من که دیگه حرفی برای گفتن ندارم، شماها خودتون قضاوت کنید!
  نظر هم یادتون نره!
کلمات کلیدی : Magi ,
نویسنده : Kaminari Kage تاریخ : چهارشنبه 14 اسفند 1392 موضوع : Anime کارتون نظرات ()

週刊添い寝CDサイトへ

アルカナ・ファミリア2

.:: This Themplate By : Theme-Designer.Com ::.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به In the world of Gaming, Anime and Litreture with Falcon می باشد.